Team MW

Het team van MW

Wij zijn een groep enthousiaste, deskundige professionals die met passie en toewijding werken aan één missie: jou en je medewerkers er op jullie best uit laten zien. Wil je deel uitmaken van ons succes? Bekijk onze vacatures en sluit je aan bij ons team.

Directie & Sales

Directeur

Michel Wiersema
michel@mwbedrijfskleding.nl

Sales-support

Sales-support Manager

Esther de Vries
esther@mwbedrijfskleding.nl

Assistent Support Manager

Sales-support

Janny de Vries-Birze
janny@mwbedrijfskleding.nl

Sales-support & junior key account manager

Sales-support & Marketing

Marketing

Marketing

Receptie & administratie

Manager Receptie & Administratie

Trieneke van der Veen
trieneke@mwbedrijfskleding.nl

Receptie

Dorien Helder-Ottema
dorien@mwbedrijfskleding.nl

Logistiek

Logistiek Manager

Logistiek

Logistiek

Logistiek

Inkoop & Productie

Productie Manager & Inkoop

Erik van den Akker
erik@mwbedrijfskleding.nl

Productie & logo specialist

Henk Hoendermis
henk@mwbedrijfskleding.nl

Productie

Hennie Pruim

Productie

Anja Arends

Productie

Ellen Lammerschaag

Productie

Edmar Coeriël

Voordelen MW