Het team

Bij MW Bedrijfskleding werken we dagelijks met een team van 19 enthousiaste medewerkers om uw opdrachten met veel zorg en precisie te leveren. Nieuwsgierig wie wat doet bij MW Bedrijfskleding?  Met trots presenteren we ons team.

Directie

 

Michel Wiersema  

Directeur

E-mail: michel@mwbedrijfskleding.nl

06-55808877

 

 

Verkoop

 

Anneke Visser

Sales

E-mail: anneke@mwbedrijfskleding.nl

06-12772755

  

 

Rene Nieborg

Sales

E-mail: rene@mwbedrijfskleding.nl

0594-518738

 

  

Annachien Dijkstra

Sales

E-mail: annachien@mwbedrijfskleding.nl

06-54763259

 

 

Melvin Oenema

Sales

E-mail: melvin@mwbedrijfskleding.nl

06-41878813

 

 

Antje de Bruin

Back-office medewerker

E-mail: antje@mwbedrijfskleding.nl

0594-518738

 

Financiën/Administratie 

 

Lisette Wiersema

E-mail: lisette@mwbedrijfskleding.nl

0594-518738

 

 

 

 

Edith Akker

E-mail: edith@mwbedrijfskleding.nl

0594-518738

 

 

 

 

Trieneke van der Veen

Receptioniste

E-mail: trieneke@mwbedrijfskleding.nl

0594-518738

 

 

Borduurstudio

 

Henk Hoendermis

Medewerker borduren

E-mail: borduren@mwbedrijfskleding.nl

 

 

 

Erik van den Akker

Medewerker borduren

E-mail: borduren@mwbedrijfskleding.nl

 

 

 

Sandra Hoendermis

Medewerker borduuratelier

 

 

 

 

Anja Arends

Medewerker borduuratelier

 

 

 

 

Expeditie

 

Dustin Jansen

Logistiek

E-mail: dustin@mwbedrijfskleding.nl

 

11 Steden Hal
Alfa College
Alkmaar Sport
Almeer Plant
Bauhaus
BD Kiestra
Beijk Catering
Best Western Aduard
Century Autogroep
Fontana Bad Nieuweschans
Huiskes Kokkeler Autogroep
Liftinstituut
Tiktak-Segafredo
Koninklijke Jongeneel
Post Plaza
Beurs van Berlage
Mueller
HSF Logistics
Landal
Wildlands Adventure Zoo Emmen
Noorderpoort college
SMB Willems
Boni Supermarkt